Drobečková navigace:

Lingua Show Archiv aktualit Zvýhodněná cenová nabídka pro Vaši...


 

Aktualita

Zvýhodněná cenová nabídka pro Vaši prezentaci!

03. 11. 2014
 
 

Dovolte, abychom Vás pozvali k účasti na mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh LINGUA SHOW 2015, který se uskuteční 12. - 13. 3. 2015 na Výstavišti v Praze - Holešovicích. Veletrh probíhá souběžně s 5. ročníkem veletrhu pracovních příležitostí JOBS EXPO 2015.
91 vystavovatelů z 10 zemí představilo své produkty a služby více jak 13 200 návštěvníkům na veletrzích LINGUA SHOU 2014 a JOBS EXPO 2014.

Sekce EDUCA je zaměřena na rozličné formy celoživotního vzdělávání - rekvalifikační, profesní a odborné kurzy, vzdělávání managementu firem, komunikační a "soft" dovednosti, ale také speciální flexibilní podnikové kurzy, zvyšování kvalifikace, znalostí, osobních dovedností a mnoho dalšího...

Mezinárodní veletrh LINGUA SHOW Vám nabízí jedinečnou příležitost osobně se setkat s návštěvníky z oblasti Vaší působnosti, kteří se zajímají o výuku cizích jazyků či studium a práci v zahraničí. Jako vystavovatel máte možnost prezentovat se formou přednášky nebo minikurzu v doprovodném programu a zviditelnit tak Vaši přítomnost na veletrhu. Vystavovatelé mají možnost podílet se na doprovodném programu zdarma!

Dovolujeme si Vám nabídnout možnost prezentace a využít zvýhodněné ceny ve speciálním balíčku - typové stánky. Přihlášku na veletrh LINGUA SHOW 2015 si můžete stáhnout zde.

Staňte se vystavovatelem veletrhu LINGUA SHOW 2015 a oslovte více než 13.000 vysoce motivovaných návštěvníků!

Přihláška ke stažení ke stažení zde.


 

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
87