Drobečková navigace:

Lingua Show Archiv aktualit I učení jazyka může být zábava


 

Aktualita

I učení jazyka může být zábava

20. 02. 2016
 
 

Naučte se cizí jazyk v zahraničí! Počet těch, kteří pracují ve firmách, kde pro svoji práci potřebují znalost cizího jazyka, neustále roste – jděte naproti svému kariérnímu růstu a vypilujte svoje komunikační dovednosti v cizích jazycích na jedničku. STUDENT AGENCY vám na této cestě bude spolehlivým partnerem. Připravenou pro vás máme nabídku těch nejlepších škol nejen v anglicky mluvících zemích, ale také v německy, španělsky nebo francouzsky mluvících destinacích.

Nezapomínáme ani na to, že české i nadnárodní společnosti prohlubují svoje obchodní aktivity také na Východě – u nás proto najdete špičkové kurzy ruštiny, čínštiny, japonštinu nebo dokonce arabštiny.

Nabízíme jazykové pobyty:

  • krátkodobé i dlouhodobé
  • pro začátečníky i pokročilé
  • pro dospělé i profesionály

Aktuálně máte možnost využít aktuální zvýhodněné nabídky jazykových pobytů:

V oboru jazykových pobytů jsme už více než 20 let lídrem na trhu a nabízíme vám profesionální služby za příznivé ceny. Nejste si jistí, která z jazykových škol bude vhodná právě pro vás? Zastavte se za námi na některou ze široké sítě poboček, které máme po celé České i Slovenské republice, a společně vybereme pobyt šitý vám přesně na míru.

Kontakt:
e-mail: studium@studentagency.cz
Bezplatná infolinka: 800 100 300

Více informací na www.jazykovepobyty.cz

Navštivte nás na veletrhu LINGUA SHOW 2016, stánek č. PK 206.

 

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
87