logo

LINGUA SHOW

Veletrh celoživotního vzdělávání

8. - 9. 3. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Lingua Show O veletrhu


 

Lingua Show

O veletrhu

Jedinečná příležitost pro prezentaci produktů a služeb z oblasti studia cizích jazyků, širokého spektra vzdělávání, specifik jednotlivých kulturních prostředí...

LINGUA SHOW je jediný mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh, který zprostředkovává maximum důležitých informací v oblasti jazykového, odborného, zájmového a celoživotního vzdělávání.

Získávání informací o studiu a práci v ČR a zahraničí; jazykových kurzech a pobytech, jazykových zkouškách, mezinárodních výměnných programech, cizojazyčných publikacích a učebnicích, odborných programech, ale také o nejnovějších výukových materiálech, e-learningu, dalších produktech a službách spojených se vzděláváním, rozšíření znalostí a nových dovedností...

Sekce veletrhu EDUCA je věnována celoživotnímu vzdělávání dospělých, rekvalifikačním a profesním kurzům, vzdělávání managementu firem, komunikačním a "soft" dovednostem, ale také speciálním flexibilním podnikovým kurzům přímo na míru firemním zákazníkům a další možnosti pro zvyšování kvalifikace a osobních dovedností. 

Na veletrhu máte možnost prezentovat Vaši společnost a oslovit „face to face“ návštěvníky z celé ČR.
Připravili jsme pro Vaši prezentaci cenově zvýhodněný speciální balíček (typové stánky 6, 9 a 12 m2, a více)!

Důležitou součástí veletrhu jsou rosáhlé doprovodné programy - velmi atraktivní pro širokou veřejnost, vystavovatele i jazykové profesionály... Přednášky, workshopy a malé jazykové kurzy, které proběhnou během dvou veletržních dnů, poskytnou návštěvníkům další příležitost k seznámení se s nejrůznějšími výukovými programy a rozmanitými jazyky i kulturami. Více než 70 zajímavých přednášek, workshopů a malých jazykových kurzů, proběhnou během dvou veletržních dnů.
Dává příležitost navázat cenné osobní kontakty s jazykovými profesionály z několika zemí světa, obohatit se a rozšířit své znalosti, oblast zájmů, vědomostí a odborného zaměření, a mnoho dalšího.
I Vy vystavovatelé máte možnost zapojit se a představit novinky...!

Veletrh bude probíhat současně s mezinárodním veletrhem pracovních příležitostí JOBS EXPO 2018. Nabídne zajímavou práci anebo získejte lepší práci!

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Přihláška ke stažení zde.

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/27/1481892070ebnr_LS16_1920x1024px-2017_r00_web.jpg0 0
87