O veletrhu

"Odhalte skryté hry vyjednavačů" a "Staňte se mistry ve vyprávění příběhů", semináře

22. 02. 2016
 

Zveme Vás na seminář "Odhalte skryté hry vyjednavačů" v pátek 11.3. 2016 ve 12:00 - 12:45 hod. a seminář "Staňte se mistry ve vyprávění příběhů" v 15:00 - 15:45 hod., seminární místnost č. 238.

 

Mgr. Jiří Daníček

Práce s lidmi je především můj koníček. Jsem rád, když už po krátké době spolupráce přicházejí s tím, že se cítí lépe, že se jejich pracovní i soukromý život zlepšil. To mě nabíjí a dává mi to další důvody se rozvíjet dál. Mám za sebou 12 let práce v médiích (Česká televize, Prima, Impuls), ale i 10 let práce s lidmi. Na Lince duševní tísně, ale i jako trenér a kouč. Mám za sebou výcvik v telefonické krizové intervenci, výcvik profesionálních koučů, rozvíjím se studiem oboru Řízení lidských zdrojů a v psychoterapeutickém výcviku.

Human Balance Academy

V Human Balance Academy pořád věříme na poctivou práci s lidmi. Lidé nejsou stroje a neexistují na ně jednoduché návody. Proto s nimi vždy hledáme jejich vlastní ideální řešení. Ať už jde o koučování, nebo tréninky komunikačních, obchodních, manažerských dovedností nebo mediální tréninky.

www.human-balance-academy.cz

Seminář se koná ve spolupráci se vzdělávacím portálem Edumenu.czAsociací institucí vzdělávání dospělých ČR.

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
87